Let op: Aan dit bericht worden ter zijner tijd updates toegevoegd. Deze staan onderaan op deze pagina.

Vanaf maandag 11 mei 2020 mag er weer door iedereen getraind worden op KNMV goedgekeurde circuits met als voorwaarde: Woonachtig in Nederland en in bezit van geldige KNMV startlicentie en/of KNMV basis sportlicentie en/of KNMV dagpas.

Voor deze nieuwe situatie heeft de KNMV een sportspecifiek protocol circuit motorsportactiviteiten opgesteld die vooral gericht lijkt te zijn op vaste circuits waarop georganiseerde trainingen worden gegeven.

Niet alle regels zijn één op één toe te passen bij onze club omdat trial nu eenmaal geen baansporten is. Het is daarom soms lastig om de regels te vertalen naar onze situatie waarin je kris kras over het terrein rijdt.

In dit bericht proberen we zo goed mogelijk uiteen te zetten hoe het de komende tijd voor ons gaat werken.

Belangrijke punten:

 • Allereerst: De richtlijnen RIVM zijn leidend.
 • Hygiëne van gebruikers staat voorop (Kantine en toiletten blijven gesloten).
 • Geen toeschouwers en/of bezoekers toegestaan, vermijd drukte.
 • Iedere deelnemer ouder dan 14 dient zijn of haar KNMV licentie en ID bewijs te kunnen tonen.
 • Voor deelname is een toegangsbewijs vereist.
 • Per deelnemer maximaal 1 begeleider mee.
 • Auto’s parkeren met rondom 4 meter open ruimte tot andere voertuigen.
 • Alleen licentiehouders woonachtig in Nederland mogen trainen.
 • Vanaf 13 jaar en ouder moet er onderling 1,5 meter afstand worden gehouden (indien niet uit hetzelfde gezin).
 • Zijspanrijders van 13 jaar en ouder mogen alleen solo trainen.
 • Voor de jeugd t/m 12 jaar zal (indien zij aanwezig zijn) een aparte sectie worden ingericht.
 • Wedstrijden blijven verboden tot 1 september 2020.

Alleen voor leden!

De KNMV adviseert vanwege de COVID-19 pandemie de rijders op een faciliteit in hun omgeving te trainen en niet te gaan reizen. TCZOD accepteert daarom voorlopig alleen haar eigen leden op haar baan. Nieuwe leden worden voorlopig alleen ingeschreven wanneer zij in de Noordelijke provincies woonachtig zijn.

Openingstijden en toegangsbewijzen

De richtlijnen verplichten ons te werken met toegangsbewijzen voor rijders. Dit betekend dat rijders zich van tevoren moeten aanmelden. Om dit praktisch uitvoerbaar te maken (de richtlijnen vereisen controle en handhaving) hebben wij besloten voorlopig te gaan werken met openingstijden.

De openingstijden zijn vooralsnog vastgesteld:

 • Zaterdag van 9:30 tot 17:00 uur
 • Zondag van 9:30 tot 14:00 uur
 • Woensdag van 16:00 tot zonsondergang
 • Andere tijden zijn in overleg mogelijk!

Je kunt je voorlopig per email aanmelden voor deelname op voorgaande dagen op emailadres: deelnemen@trialclubzuidoostdrenthe.nl. Aanmelden kan tot aanvang van je training. Omdat wij alle leden persoonlijk kennen is je aanmelding gelijk je digitale bewijs van deelname.

Voor meer informatie over openingstijden en de COVID-19 Maatregelen in relatie tot het gebruik van onze baan kun je contact opnemen met bestuur@trialclubzuidoostdrenthe.nl

Als laatste nog even een herinnering:

 • De kantine en toiletfaciliteiten blijven nog steeds tot nader bericht gesloten.
 • Blijf thuis bij klachten als: koorts, hoesten, neusverkouden of benauwdheid.
 • Schud geen handen.
 • Was je handen regelmatig met water en zeep.

[UPDATES]

15-6-2020 – Vanaf vandaag zijn mogen rijders (Leden!) uit landen in de categorie code Geel weer trainen op de Baan. Zij mogen echter niet meedoen aan clubwedstrijden omdat zij verder dan 20km van de baan wonen.

#

Reageren is niet mogelijk